Köy'den Haberler
 • Müzik Köyü 2018 Programı!
 • Üçtelli Quartet Güney Kore'yi Büyüledi!
 • Anadolu'dan Üçtelli Ezgiler Albümümüz Yayınlandı!

Bilal Tahsin Alkan

Görsel İletişim Koordinatörü

Bilal Tahsin Alkan / Görsel İletişim Koordinatörü

1984 yılında Nazilli’de doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimimi burada tamamladı. 2002 yılında Nazilli Anadolu Öğretmen Lisesi’nden mezun olup aynı sene Balıkesir Üniversitesi’nde öğrenimime devam etti. Edindiği pedagoji ve eğitim metodolojisi bilgileri ile teknoloji kavramını birleştirme üzerine bir kariyer planı çizmeye çalıştı. Dijital öğrenme ve öğrenme teknolojileri konularında profesyonel yaşamını sürdürüyor.

10 yaşından beri müzikle iç içe olan Alkan, çeşitli topluluklara birçok yerde eşlik etme şansı yakaladı. Teorik müzik dersleriyle başlayan müzik serüvenini, ilerleyen yıllarda enstrüman çalma ile birleştirdi. 2010 yılından beri müzik teknolojileri üzerine yoğunlaştı ve bu alanda çalışmalarını sürdürüyor.

 • Başvuru Adımları

  13. 04. 2018

  Merhaba Müzik Köyü dostu, sizler için Müzik Köyü başvuru sürecini kolaylaştıracak bazı soru - cevaplar hazırladık.

 • Müzik Köyü 2018 Programı!

  09. 04. 2018

  Müzik Köyü ağacının kökleri toprakla, dalları gökyüzüyle daha sıkı sarılırken bizler, müzik ağacımızı büyütme gayretiyle hazırladığımız 2018 programını iftiharla sizlere sunuyoruz.

 • Üçtelli Quartet Güney Kore’yi Büyüledi!

  14. 11. 2017

  Üçtellinin yaşayan, efsane ustaları ve çıraklarından oluşan Üçtelli Quartet grubu, Güney Kore’nin Jeonju kentinde, 16. Kez düzenlenen Jeonju International Sori Festival kapsamında iki konser ve bir atölye çalışması gerçekleştirdi.